ostatnia aktualizacja 06.08.2009


Witajcie!

Długo wisiało poprzednie słowo wstępne, więc czas to zmienić. Z ostatnich aktualizacji dodałem Grabowską Toczkę, ale niestety nie mam aktualnych danych. Wyrzuciłem wszystkie projekty w fazach projektu. Po prostu tego było za dużo. Nie mam zaznaczonej kolei drezynowej SMK S2, ale czekam na weryfikację czy udało im się ruszyć. No i na koniec przeczytałem zasady główne przedstawione poniżej - szczególnie punkt drugi. Sprawdziłem - cienko z linkami do drezyny.com :)

..:: PO CO TO? ::..
Reklamy przedsięwzięć drezynowych nigdy za wiele, a często nas ludzie pytają czy drezyny są gdzieś jeszcze, więc postanowiliśmy takie kompedium drezynowe stworzyć. Nasz pierwszy adres strony drezynowej brzmiał "www.drezyny.com", potem doszła pl-ka, która stała się głównym adresem. Drezyny.com stały wolne, ale miały wejścia, więc ten adres powinien być dobry do takiego przedsięwzięcia. Dodam tylko, że funkcjonują już adresy krzywinskie.drezyny.com, pyrzyckie.drezyny.com oraz puszczanskie.drezyny.com.

..:: ZASADY GŁÓWNE ::..
  1. aby zostać wpisanym na listę trzeba posiadać chociaż kawałek linii kolejowej na której organizuje się przejazdy (może być zgoda czasowa, np. na jednorazowe imprezy)
  2. każda trasa drezynowa posiadająca swoją stronę internetową zobowiązana jest do reklamowania "Tras drezynowych w Polsce" na swojej stronie głównej oraz w linkach
  3. administrator zastrzega sobie prawo do zakończenia projektu bez podania przyczyn, jednocześnie zobowiązuje się do przekazania praw do domeny "drezyny.com" osobie/organizacji która będzie chciała projekt kontynuować.
  4. jeżeli chcielibyście uzyskać alias w domenie drezyny.com prosimy o kontakt. Alias udostępniamy bezpłatnie.
  5. skąd takie numery tras? Pierwsze 4 trasy działały już oficjalnie w momencie powstawania pomysłu na tą stronę i dostały numerki licząc od północy. Pozostałe trasy numery dostawały w momencie wpisywania ich na listę. Wyjątek stanowi podziemna mikrotrasa w Pniewie, która zawsze ma ostatni numer. Zastrzegamy sobie możliwość "degradacji" trasy w przypadku braku aktualizacji danych lub zbyt małej ilości danych.
Sugerowana rozmiarówka banerowa:
Jak macie jakieś dodatkowe propozycje to proszę pisać na adres plaser@drezyny.pl lub nawiązać kontakt przez GG 1230236

   wróć   
© Kolej Drezynowa 2006-2009